Українські спортсмени у шостий день Всесвітніх ігор-2022 здобули дві медалі, в ушу і художній гімнастиці
опубліковано 14 липня 2022 року о 08:06

Українка Аліна Крисько завоювала срібну медаль турніру у змаганнях з ушу.  Наша спортсменка посіла 1 місце у гунь шу (вправи з палицею), 3 місце у дао шу (вправи з мечем) і у підсумку, набравши 18.666 балів, показала другий результат у фіналі таолу дао шу і гунь шу.

У художній гімнастиці Вікторія Онопрієнко здобула «бронзу» у вправах зі стрічкою. За свій виступ українська гімнастка отримала від суддів 31.750 бали.

Зазначимо, що нещодавно Вікторія пережила важку втрату  — на війні з росією загинув її брат.

Ще одна представниця України у фіналі цього виду програми, Поліна Каріка, зайняла 8 місце.

Збірна України у американському Бірмінгемі вже здобула — 26 нагород (9 золотих, 7 срібних, 10 бронзових). Наша команда посідає третє місце за кількістю здобутих медалей і п'яте — у медальному заліку.

14 липня вболіватимемо за українців у скелелазінні, сквоші, воднолижному спорті та кікбоксингу ВАКО.