Українські спортсмени здобули 9 нагород на чемпіонаті світу з підводного спорту
опубліковано 25 липня 2022 року о 10:11

Збірна України з підводного спорту виборола дев'ять нагород на чемпіонаті світу, що відбувся у колумбійському Калі.

Тричі на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Софія Гречко. Вона була найшвидшою на дистанціях  400 м та 800 м у ластах, а  також здобула «золото» в естафетній команді 4х200 м та фінішувала другою на дистанції 200 м у ластах. У складі естафетної команди «золото» також виграли Анастасія Антоняк, Вікторія Уварова та Анастасія Макаренко.

У змаганнях серед чоловіків на дистанції 1500 м (плавання у ластах), володарем золотої нагороди став українець Олексій Захаров.

«Срібло» у плаванні в ластах на 400 м завоювала Анастасія Антоняк. Бронзовими призерами стали Вікторія Уварова (плавання у ластах, 100 м), Ірина Пікінер (плавання у біластах, 200 м) та Софія Ламах (плавання у біластах, 400 м).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом! Пишаємося!