Українські синхроністки завоювали чотири нагороди на етапі Кубка світу
опубліковано 19 березня 2023 року о 11:53

Збірна України з синхронного плавання здобула чотири медалі на першому етапі Кубка світу, що відбувся у канадському місті Маркем. В активі нашої команди — два «золота» і два «срібла».

Після перемоги Марти Федіної в технічному соло дві срібні медалі Україні принесли сестри Алексіїви у змаганнях технічних дуетів та у довільній програмі.

Ще одне «золото» в акробатичні групі виграли Владислава та Марина Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

За свій неймовірний виступ з новою програмою та за новою системою оцінювання українки отримали від суддів 244.4958 бала. Володарок срібних медалей, команду Японії, наші дівчата випередили на понад 20 балів.

Раніше вид програми акробатична група мав назву хайлайт і в ньому команда України — чинні чемпіонки світу та Європи.

За підсумками змагань збірна України посіла третє місце у загальнокомандному заліку.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад з блискучим виступом на перших міжнародних змаганнях сезону.