A+
  • Людям із порушенням зору
Українські веслувальники підкорили Угорщину!
опубліковано 28 вересня 2020 року о 12:55

Українка Людмила Лузан завоювала три медалі на Кубку світу. На дистанції 500 м в каное-одиночці Лузан фінішувала першою. А до цього на 0.2 секунди поступилася одній з суперниць на коротшій дистанції в 200 м. У каное-двійці на дистанції 500 м спортсменка зійшла на першу сходинку разом з Анастасією Четверіковою.

Також перемогу на дистанції 500 м святкувала жіноча байдарка-четвірка у складі Марії Кічасової-Скорик, Людмили Кукліновської, Анастасії Тодорової і Марії Повх. “Срібло” на рахунку чоловічої байдарки-четвірки (500 м) у складі Дмитра Даниленка, Івана Семикіна, Олександра Сиромятникова та Олега Кухарика.

Бронзові нагороди поклали до скарбнички на дистанції 500 м каное-двійка Дмитро Янчук і Тарас Міщук, на 200 м каное-двійка Віталій Вергелес і Анастасія Четверікова, на дистанції 5000 м каноїстка Олена Циганкова.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів із успішним виступом на змаганнях такого рівня!