Українці завоювали повний комплект нагород на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное
опубліковано 06 серпня 2022 року о 18:31

Збірна України з веслування на байдарка і каное виборола три нагороди на чемпіонаті світу, що триває у канадському Галіфаксі.

Володаркою золотої нагороди стала каноїстка Людмила Лузан на дистанції 1000 метрів.  Вона фінішувала у фіналі з найкращим результатом – 4.47,90 хв.

Раніше Людмила Лузан виграла «срібло» світової першості в парі з Анастасією Четверіковою серед каное-двійок на дистанції 500 метрів.

Бронзову нагороду Україні принесла чоловіча байдарка-четвірка. Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін увійшли до трійки найкращих на дистанції 500 метрів.

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020, Людмила Лузан, свою перемогу на чемпіонаті світу присвятила Батьківщині: «Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, захищати честь держави на спортивних дистанціях так, як це роблять наші воїни на фронті. Ми разом доводимо, що наша країна - непереможна!»

Вітаємо медалістів і продовжуємо вболівати за нашу збірну на чемпіонаті світу — 7 серпня, у заключний день змагань, українці боротимуться за медалі ще у семи фіналах.