Українці здобули чотири медалі у четвертий день Європейських ігор-2023
опубліковано 25 червня 2023 року о 23:03

Збірна України продовжила медальну серію на Європейських іграх-2023.

За четвертий день змагань медальний залік української збірної поповнився чотирма нагородами.

Українські спортсмени здобули медалі у трьох видах спорту – стрільба з лука, стрибки у воду та легкій атлетиці. В актив команди додалися два «золота», одне «срібло» та одна «бронза».

Ярослава Магучіх стала чемпіонкою у змаганнях зі стрибків у висоту з результатом 1 м 97 см. 21-річна спортсменка з Дніпра, бронзова призерка Олімпійських ігор-2020, підтвердила свій статус лідерки світового сезону у цій дисципліні.

На найвищу сходинку п’єдесталу Європейських ігор піднялися стрибуни у воду Олексій Середа та Кірілл Болюх у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Українці набрали 398.70 бала. Для обох спортсменів це вже друга золота медаль на цих змаганнях. Олексій Середа також є чемпіоном у командних змаганнях, а Кірілл Болюх разом з Ксенією Байло переміг у синхронних стрибках змішаних пар на вишці 10 м.

Срібними призерами у стрільбі з лука серед змішаних команд стали Анастасія Павлова та Іван Кожокарь.

На шляху до фіналу наш дует переміг суперників з Румунії — 5:4, Франції —5:3 та Молдови — 5:4. А у фіналі українці поступилися іспанцям Мігелю Гарсії Алваріо та Елії Каналес — 1:5.

Бронзову медаль здобув 19-річний легкоатлет  Артур Фельфнер у метанні списа. Українець показав найкращий результат сезону в Європі серед атлетів до 23 років — 82.24 м.

Загалом українські легкоатлети здобули на цих Європейських іграх шість медалей. Золоті нагороди принесли Наталія Кроль (біг на 800 метрів), Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) та Марина Бех-Романчук (потрійний стрибок). Срібло має Михайло Кохан у метанні молота, а «бронзу» – Владислав Шепелєв (потрійний стрибок) та Артур Фельфнер (метання списа).

У медальному заліку Україна знаходиться на третьому місці з 22 медалями в активі — 11 золотих, 7 срібних та 4 бронзових.

Вітаємо спортсменів та тренерів з нагородами!

Продовжуємо вболівати за наших атлетів у Польщі!  Змагання триватимуть до 2 липня.

Прямі трансляції змагань можна подивитись на сайті Суспільне Спорт та на сайті Європейських ігор.