Україна перетнула рубіж у 50 золотих нагород на XXIV літній Дефлімпіаді
опубліковано 13 травня 2022 року о 09:41

Завершився одинадцятий змагальний день XXIV літньої Дефлімпіади, що триває у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

Національна дефлімпійська команда України здобула ще 6 нагород - 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові.

Чотири нагороди українці вибороли у спортивному орієнтуванні на довгій дистанції. «Золото» в скарбничку української збірної принесли Ганна Федосєєва та Олександр Санькін. «Срібло» та «бронзу» завоювали Руслан Ніколаєнко та Ганна Андросович відповідно.

Ще дві нагороди збірна України здобула в кульовій стрільбі. Медаль найвищого ґатунку виграла Віолета Ликова у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох позицій, а у Сергія Фоміна – бронзова нагорода у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолету, 25 м.

Україна залишається абсолютним лідером змагань у медальному заліку. Загалом в української збірної 116 медалей, серед яких – 51 золота, 31 срібна та 34 бронзові нагороди.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!