Україна здобула ще 12 нагород на Паралімпійських іграх у Токіо
опубліковано 28 серпня 2021 року о 15:10

На Паралімпійських іграх у Токіо Україна завоювала ще 12 нагород, з яких - 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Четвертий день Паралімпіади відзначився для української збірної п’ятьма золотими нагородами у плаванні. Загалом сьогодні найбільшу кількість нагород для нашої команди здобули українські плавці – шість.

Чемпіонами Паралімпійських ігор стали Євгеній Богодайко (100 метрів брасом, клас S6), Максим Крипак (100 метрів вільним стилем, клас S10), Денис Дубров (комплексне плавання на 200 метрів, клас SM8), Михайло Сербін (100 метрів на спині, клас S11) та Єлизавета Мерешко (100 метрів брасом, клас S5).

«Срібло» на дистанції 100 метрів на спині (клас S11) виборов ще один український плавець Віктор Смірнов.

Поповнили медальну скарбничку і дзюдоїсти: Ірина Гусєва – «срібло» у ваговій категорії до 63 кг, Руфат Магомедов виборов «бронзу» у ваговій категорії до 73 кг.

Ще два «срібла» завоювали легкоатлет Роман Данилюк у штовханні ядра (клас F12) та Наталія Морквич у фехтуванні на візках на рапірі (клас А).

Бронзові нагороди Україні принесли - Май Іван (індивідуальні змагання з настільного тенісу серед чоловіків, клас S9) та Ніколенко Максим (настільний теніс, індивідуальні змагання серед чоловіків, клас S8).

За підсумком четвертого дня змагань українська команда завоювала 34 нагороди – 8 золотих, 17 срібних та 9 бронзових медалей. Наразі Україна обіймає п’яту сходинку у загальному заліку. Попереду команди Китаю, Великої Британії, ПКР та США.

Вітаємо українських паралімпійців із здобутими нагородами! Віримо у вашу перемогу!