• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Українці продовжують лідирувати на Дефлімпіаді-2021 і у п'ятий змагальний день здобули 12 медалей
опубліковано 07 травня 2022 року о 11:06

Завершився черговий змагальний день XXIV літньої Дефлімпіади, що триває у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

У доробку українських дефлімпійців 12 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Перші змаганнях зі спортивного орієнтування завершилися тріумфом українських спортсменів - вони зайняли весь п'єдестал пошани в двох дисциплінах .

Найкращим серед чоловіків у спринті став Назар Левицький. «Срібло» та «бронзу» також завоювали українці – Дмитро Плахотнік та Дмитро Левін відповідно.

У змаганнях серед жінок «золото» виграла Ганна Федосєєва. Срібною призеркою стала Ганна Андросович, «бронза» у Яни Мельник.

Третє особисте «золото» Дефлімпіади 2021 здобула велосипедистка Єлисавета Топчанюк у індивідуальній шосейній гонці на дистанціі 44 км.

Також золоті командні медалі завоювали жіноча (Марія Васильєва, Юлія Ходько, Роксолана Будник, Карина Завіновська) та чоловіча (Григорій Кузьменко, Геннадій Закладний, Максим Овчаренко, Антон Велієв) збірні України з настільного тенісу.

Срібні нагороди вибороли Олексій Лазебник (кульова стрільба, 10 м пневматичний пістолет) та мікст естафета 4х100 м вільним стилем –  Ілля Султанов, Олексій Литвиненко, Дар’я Тарасенко, Ірина Терещенко.

Бронзовим призером у плаванні на 50 м на спині став Владислав Кремляков.

Відтак за п’ять днів змагань у скарбничці збірної України  –  58 нагород, серед яких – 29 золотих, 13 срібних та 16 бронзових медалей.  Збірна України продовжує йти одноосібним лідером Дефлімпіади-2021.

Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!