A+
  • Людям із порушенням зору
Українці виграли шість нагород на турнірах Кубка Європи з дзюдо
опубліковано 25 квітня 2022 року о 13:49

6 нагород, з них 4 золоті, здобули наші спортсмени на трьох турнірах Кубка Європи з дзюдо.

На дорослому Кубку Європи, який проходив в хорватському Дубровніку, володарем золотої нагороди у категорії до 90 кг став Заур Дуньямалієв. Це найкращий результат спортсмена на міжнародних змаганнях.

На Кубку Європи серед кадетів, що відбувся у Страсбурзі (Франція), «золото» у ваговій категорії понад 90 кг підкорилося Крістіану Хохлову. Всі свої поєдинки український дзюдоїст завершив достроковими переремогами, не залишивши жодних шансів своїм суперникам. Для Крістіана це перша перемога в кар’єрі на етапах Кубка Європи.

Бронзовими призерами стали Федір Ярошенко (понад 90 кг) та Іван Чернишенко (до 81 кг).

Одразу дві золоті нагороди завоювали представники збірної  України на юніорському Кубку Європи у польській Познані.

У категорії до 73 кг перемогу здобув Антон Шугалєєв, вигравши сумарно 6 поєдинків.

Також ще одне «золото» у скарбничку української команди принесла Діана Семченко (понад 78 кг).

Всі свої нагороди наші спортсмени присвячують Україні та її захисникам.

Щиро вітаємо наших дзюдоїстів та їх тренерів з нагородами та бажаємо подальших успіхів та перемог!