Українська медальна скарбничка поповнилась ще чотирма нагородами на Паралімпіаді в Токіо
опубліковано 28 серпня 2021 року о 13:01

Денис Дубров став першим на 200-метрівці комплексним плаванням, Михайло Сербін та Віктор Смирнов вибороли золоту та срібну нагороди у плаванні на 100 метрів на спині відповідно, а Ірина Гусєва стала другою у дзюдо.

Денис Дубров у напруженій боротьбі завоював золоту нагороду у плаванні. Результат українця на дистанції 200 м - 02:20.96. Дубров випередив свого найближчого переслідувача на 0.10 сотих секунди.

Ще дві медалі у плаванні на спині на дистанції у 100 м додали українські плавці. У фінальному запливі виступали одразу три наших спортсмени - Михайло Сербін, Віктор Смирнов та Олександр Артюхов. Артюхов фінішував сьомим, а Сербін та Смирнов завоювали ще дві медалі для України. Сербін показав найкращий час - 01:08.63, Смирнов відстав на 0.73 сотих секунди.

У дзюдо ж другу нагороду поспіль у Токіо для себе оформила Ірина Гусєва. У ваговій категорії до 63 кілограмів Гусєва сьогодні у «золотій» сутичці поступилась азербайджанці Ханім Хусейновій, отримавши від суперниці вазарі.

Та все ж, українка принесла 16 «срібло».

Вітаємо наших спортсменів із нагородами!