Українська збірна у восьмий день Дефлімпіади завоювала 12 медалей
опубліковано 10 травня 2022 року о 09:57

Національна дефлімпійська збірна команда України продовжує здобувати медалі на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, що проходять у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

За підсумками восьмого змагального дня українські дефлімпійці виграли 12 нагород –  3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові.

На найвищу сходинку п'єдесталу піднялися Інна Афонченко (кульова стрільба, пневматичний пістолет, 25 м), легкоатлетка Крістіна Кіняйкіна (біг на 400 м) та Юлія Ходько і Марія Васильєва у парних жіночих змаганнях з настільного тенісу.

Срібні нагороди вибороли Роксолана Будник, Катерина Завіновська (настільний теніс, пара), Антон Велієв, Григорій Кузьменко (настільний теніс, пара),  Соломія Куприч (легка атлетика, біг на 400 м), Ілля Султанов (плавання, вільний стиль, 50 м) Дар'я Тарасенко (плавання, батерфляй, 50 м) та Владислав Кремляков, Олексій Коломієць,  Аніта Махник, Ірина Терещенко в мікст-естафеті 4х100 м комплексним плаванням.

Бронзовими призерам стали Ірина Терещенко (плавання, батерфляй, 50 м), Ростислав Якубовський (плавання, батерфляй, 200 м) та чоловіча пара Геннадій Закладний і Максим Овчаренко в настільному тенісі.

Українські плавці завершили змагання на Дефлімпіаді-2021 - Україна стала переможцем медального заліку, завоювавши у цьому виді спорту 29 нагород.

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 89 нагород - 42 золотих, 22 срібних, 25 бронзових.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!