• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Українські боксери завоювали 15 медалей на «Кубку Балтійського моря» в Німеччині
опубліковано 03 травня 2022 року о 14:27

У Німеччині завершився міжнародний турнір «Кубок Балтійського моря», який проходив з 28 квітня по 1 травня. На турнірі українці здобули 15 нагород. Серед них - 7 золотих, 1 срібна та 7 бронзових медалей. Українку Кіру Макогоненко було визнано найкращою боксеркою змагань.

Переможцями турніру за підсумками фінальних двобоїв стали: Софія Лягоцька (42 кг), Кіра Макогоненко (48 кг), Вікторія Росецька (54 кг), Ілля Старик (46 кг), Тимофій Сидорук (50 кг), Іван Безуглий (60 кг) та Іван Пітек (66 кг).

Срібну медаль виборола Дар’я Лягоцька у ваговій категорії 42 кг.

Бронзові нагороди здобули: Кіра Жмуріна (44 кг), Поліна Павленко (44 кг), Уляна Овсепян (46 кг), Іван Бєлік (40 кг), Тимур Кочерга (48 кг), Роман Урбанович (63 кг) та Роман Волошенюк (63 кг).

Вітаємо українців з медальним врожаєм! Вперед до нових перемог!