Дефлімпіада-2021: Україна виграла ще 14 нагород та вперше подолала рубіж у 100 медалей
опубліковано 11 травня 2022 року о 09:36

Дев’ятого змагального дня Дефлімпіади-2021 у бразильському місті Кашіас-ду-Сулі збірна команда України виграла ще 14 медалей - 5 золотих, 7 срібних та 2 бронзові.

Спортсмени України вибороли високі нагороди у стрільбі кульовій, спортивному орієнтуванні та легкій атлетиці.

Золоті медалі Україні принесли Віолета Ликова (стрільба кульова, малокаліберна гвинтівка, 50 м, лежачи), Ганна Федосеєва та Дмитро Левін (спортивне орієнтування, середня дистанція), легкоатлетки Римма Філімошкіна у метанні молота та Анастасія Сидоренко в бігу на 1500 м.

Срібні нагороди здобули Яна Мельник та Олександр Санькін (спортивне орієнтування),  Дмитро Петренко (кульова стрільба, малокаліберна гвинтівка, 50 м, лежачи), Сергій Фомін (кульова стрільба, швидкісна стрільба з малокаліберного пістолету, 25 м), Юлія Кисильова (легка атлетика, метання молота), Юлія Матвієвська (легка, атлетика, стрибки у довжину) та Юлія Шаповал (легка атлетика, біг 100 м/б).

Бронзовими призерами стали Ганна Андросович та Руслан Ніколаєнко у спортивному орієнтуванні.

Національна дефлімпійська збірна команда України подолала рубіж у 100 медалей, виборовши загалом 103 нагороди, серед яких  47 золотих, 29 срібних та 27 бронзових.  Це найвищий результат за кількістю медалей в історії виступів нашої збірної на Дефлімпійських іграх. Україна йде одноосібним лідером у медальному заліку.

Вітаємо наших дефлімпійців з високими нагородами та історичним рекордом! Бажаємо нових перемог на славу України!