Українські дзюдоїсти виграли «золото» командного змішаного турніру чемпіонату Європи
опубліковано 27 червня 2022 року о 09:45

Збірна України з дзюдо стала чемпіоном Європи серед спортсменів до 18 років у змішаному командному турнірі у хорватському Поречі.

На шляху до перемоги наші спорстмени здолали збірні Польщі, Туреччини, Грузії, а в фіналі перемогли команду Франції — лідера чемпіонату за кількістю нагород особистої першості.

Наші переможці: Олександр Мартинчук, Назар Вісков, Ігор Цуркан, Іван Чернишенко, Ярослав Омельченко, Крістіан Хохлов, Юлія Штефаняк, Меланія Водянна, Юлія Кузьменко, Анна Олійник-Корнійко та Діана Семченко.

Це найкраще досягнення українських кадетів на чемпіонатах Європи. До цього їм вдавалося замкнути п’ятірку найсильніших у 2015 році.

Зазначимо, що раніше в індивідуальній першості на чемпіонаті Європи українці також показали найкращий результат в історії. Наші дзюдоїсти вибороли сім нагород (два «золота» та п’ять «бронз») і посіли четверте загальнокомандне місце.

Володарями особистих золотих нагород стали Ігор Цуркан (до 81 кг) та Крістіан Хохлов, (понад 90 кг).

На третю сходинку п’єдесталу підіймалися Назар Вісков (до 60 кг), Олексій Болдирев (до 90 кг),  Анна Тєлєгіна (до 52 кг), Анна Олійник-Корнійко (до 63 кг) та Діана Семченко (понад 70 кг).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом! Дякуємо за перемоги на славу України, пишаємося!