Українські паралімпійці здобули вже 98 медалей у Токіо
опубліковано 04 вересня 2021 року о 18:09

У передостанній день XVI літніх Паралімпійських ігор у Токіо українські атлети здобули 4 медалі - 3 срібні та 1 бронзову.

Срібними призерами стали веслувальниця Марина Мажула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL1),  легкоатлети Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, T35) та Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів, T12).

Для Цвєтова це друга нагорода на токійській Паралімпіаді. Раніше він завоював «срібло» у бігу на 100 метрів. У Ботурчук, окрім 200-метрівки, у Токіо-2020 є срібні медалі у бігу на 100 та 400 метрів.

Бронзову нагороду здобув Василь Ковальчук у кульовій стрільбі. Він став третім у фіналі змішаних змагань зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів у класі SH2. До цього Ковальчук завоював «срібло» Ігор-2020 у змішаних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з дистанціі 10 метрів.

За підсумками одинадцяти змагальних днів в активі Національної паралімпійської збірної України 98 нагород - 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових. У медальному заліку українці йдуть шостими за якістю нагород і п'ятими за кількістю медалей.