Українські важкоатлети продовжують виборювати високі нагороди чемпіонату Європи
опубліковано 09 квітня 2021 року о 22:21

Українські важкоатлети додали до скарбнички збірної ще дві золоті нагороди.

Абсолютною чемпіонкою Європи стала 24-річна важкоатлетка Ірина Деха. Українка, що виступає у ваговій категорії до 76 кг, виборола «золото» у ривку та поштовху. Результат Ірини – 248 кг (113+135).

Ірина Деха змогла виграти для України як «золото» за сумою двоборства (ривок та поштовх), так і у кожній з дисциплін окремо.

Ще одну золоту нагороду для збірної України здобула Аліна Марущак, яка стала переможницею у ваговій категорії до 81 кг. Марущак показала кращий результат у ривку (109 кг) і стала третьою в поштовху (127 кг). За сумою двоборства українка виграла «золото».

Нагадаємо, раніше у складі збірної України золоту нагороду в абсолютній першості виграла Каміла Конотоп (до 55 кг), а бронзовим призером став Дмитро Вороновський (55 кг).

Вітаємо спортсменів і тренерів із здобутими нагородами та бажаємо подальших перемог на міжнародній арені!