Урочисто вручено Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
опубліковано 02 жовтня 2020 року о 16:04

Дев’ятнадцять лауреатів, обрані Комітетом з присудження Премії, отримали диплом, нагрудний знак і грошову винагороду. Їх досягнення сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Під час зустрічі з лауреатами Премії Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов наголосив, що активне громадянське суспільство – основа нашої держави та подякував кожному із лауреатів за внесок у розвиток державотворення.

«Молодь завжди була і є рушієм змін у державі. Вона відіграє важливу роль у культурних, політичних та економічних процесах країни, концентрує у собі тенденції суспільного розвитку та визначає майбутнє. Ми як влада маємо зробити все необхідне, щоб наша українська молодь була конкурентоспроможною на міжнародній арені та змогла реалізувати й розкрити свій потенціал, беручи активну участь у розвитку держави», – наголосив Міністр Кабінету Міністрів України.

Олег Немчінов закликав й надалі розвиватись та впроваджувати ініціативи на місцевому та регіональному рівнях задля позитивних змін в нашому суспільстві.

У свою чергу лауреати Премії розповіли про свою діяльність та поставили високопосадовцю питання, які їх цікавили.

Нагадаємо, Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується особам віком до 35 років.

Премія присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя, cпортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux