Вадим Гутцайт: Серед 206 країн-учасниць українська Олімпійська збірна - 16 за загальною кількістю медалей
опубліковано 12 серпня 2021 року о 14:19

Українська Олімпійська збірна здобула на Олімпіаді в Токіо 19 медалей та посіла 16 місце за загальною кількістю нагород. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні, 12 серпня.

«Хотів би відразу подякувати кожному представнику ЗМІ за велику увагу до спорту. А також привітати нашу олімпійську збірну з чудовим результатом! Уявіть, що серед 206 країн-учасниць українська олімпійська збірна 16 за загальною кількістю медалей! Кожен восьмий спортсмен нашої збірної здобув медаль, а це значно краще результатів попередньої Олімпіади – тоді 206 атлетів привезли 11 нагород. А сьогодні ми маємо 19 медалей», - наголосив Вадим Гутцайт.

Міністр також додав, що є спортсмени, які зупинилися за крок до п'єдесталу – 23 спортсмени, які посіли 4-6 місця у фінальних змаганнях.

«На сьогоднішній день усі спортсмени отримали грошову винагороду. Нагадаю, за виграні призові місця і медалі на Олімпійських іграх, українські спортсмени цьогоріч отримують від держави: за «золото» – 125 тисяч доларів, за «срібло» – 80 тисяч доларів, за «бронзу» – 55 тисяч доларів», - додав Вадим Гутцайт.