Вадим Гутцайт привітав легкоатлетку Марину Бех-Романчук з особистим рекордом і «золотом» на мультиспортивному Євро-2022
опубліковано 20 серпня 2022 року о 14:24

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону «Єдині новини» привітав легкоатлетку Марину Бех-Романчук із золотою медаллю та особистим рекордом у потрійному стрибку на мультиспортивному чемпіонаті Європи, який проходить у Мюнхені.

Для Марини Бех-Романчук потрійний стрибок — відносно нова дисципліна. Втім легкоатлетка стрибнула на 15,02 метри і стала другою в історії українкою, яка змогла перетнути позначку у 15 метрів.

«Дуже талановита спортсменка, дуже радіємо її перемозі. 15 метрів і 2 сантиметри — це найкращий результат після Інеси Кравець, яка була чемпіонкою світу, стрибала на 15,50 метрів, і більше 25 років її рекорд тримався у світі», — нагадав Вадим Гутцайт.

Українки також вибороли медалі у забігу на 400 метрів з бар’єрами: Вікторія Ткачук стала срібною призеркою, Анна Рижикова — бронзовою.

Вадим Гутцайт також відзначив видатні результати українських спортсменів і спортсменок на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі, та на Всесвітніх іграх, які проходили в США і завершилися для України рекордним 3-м місцем у загальному медальному заліку. «Шалений успіх наших спортсменів, бо вся Україна зараз реально налаштована на перемогу», — сказав Міністр.