Вадим Гутцайт зустрівся з медалістами XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю
опубліковано 05 серпня 2022 року о 16:12

Міністр молоді та спорту України зустрівся з переможцями та призерами XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю, зокрема дзюдоїсткою — Діаною Семченко та гімнасткою Анною Лащевською.

Вадим Гутцайт подякував спортсменам за здобуті нагороди та зазначив, що радий бачити талановиту молодь і перспективний спортивний резерв, який продовжує традиції медальних здобутків. Також висловив слова подяки наставникам, батькам та всім фахівцям, які доклали зусиль до підготовки.

«Ми вболівали за вас і раділи кожній перемозі, бо сьогодні це для нас важливо як ніколи. Впевнений, що ви ще не раз підкорите п'єдестали під гімн та прапор України. За вами наше спортивне майбутнє», — наголосив Міністр.

Під час зустрічі Вадим Гутцайт вручив юним медалістам та їх тренерам подяки Мінмолодьспорту за досягнення спортивних результатів на ЄЮОФ-2022.

Нагадаємо, що дзюдоїстка Діана Семченко завоювала золоту та срібну нагороду, а гімнастка Анна Лащевська стала срібною та бронзовою призеркою XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбувся у Банській Бистриці (Словаччина).

Загалом українська збірна завоювала 18 нагород — 6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових і в підсумку посіла сьоме місце у загальнокомандному заліку.