Відбулося установче засідання Секторальної робочої групи з питань координації міжнародної технічної допомоги у сферах молоді та спорту
опубліковано 16 грудня 2020 року о 08:54

за участі керівництва Міністерства та представників міжнародних агенцій-партнерів з розвитку, зокрема агенцій системи ООН, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Офісу Ради Європи в Україні, Представництва Європейського Союзу та інших партнерів.

Під час відкриття засідання з вітальними словами до учасників звернулися Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт та Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен.

Міністр поінформував партнерів про досягнення Мінмолодьспорту у визначенні стратегічних орієнтирів розвитку сфер фізичної культури і спорту та молодіжної політики, зокрема про те, що Урядом ухвалена Стратегія розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року. За підтримки партнерів, зокрема ЮНІСЕФ та ПРООН, Міністерством розроблений проєкт Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, а на фінальному етапі погодження перебуває проєкт Указу Президента України «Про Національну стратегію розвитку державної молодіжної політики до 2030 року».

Під час засідання заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков та представник Фонду народонаселення ООН в Україні, співкоординатор зазначеної Секторальної робочої групи Хайме Надаль представили інформацію про основні засади функціонування новоствореного дорадчого органу. Заступник Міністра молоді таспорту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров та заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко презентували міжнародним партнерам з розвитку пріоритети роботи за напрямами фізичного виховання, спорту та молодіжної політики, а також пропозиції щодо розвитку співпраці з міжнародними партнерами.

Учасники засідання погодилися визначити представлені пріоритети роботи Міністерства основними напрямами роботи Секторальної робочої групита розглянути більш детально пропозиції щодо розвитку співробітництва за секторами в рамках засідань двох підгруп – з питань спорту та молодіжної політики, що заплановані на початок наступного року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux