A+
  • Людям із порушенням зору
Владлен Козлюк – бронзовий призери чемпіонату Європи з греко-римської боротьби
опубліковано 03 квітня 2022 року о 21:39

Сьому медаль українців на чемпіонаті Європи з боротьби завоював Владлен Козлюк у ваговій категорії 97 кг.

У сутичці за «бронзу» Козлюк переміг Фелікса Балдауфа з Норвегії.

Вчора бронзову нагороду завоював також борець греко-римського стилю, уродженець Волновахи Донецької області Олександр Грушин.

За підсумками турніру збірна України завоювала два «золота» одне «срібло» та чотири «бронзи».

Жіноча збірна команда України виграла найбільше нагород (5 медалей) серед 22-х команд, які виступали на континентальній першості та посіла друге місце у загальнокомандному заліку.

Вітаємо наших чемпіонів і призерів! Пишаємося вашими здобутками!

Нагадаємо, що Об'єднаний світ боротьби (UWW) відсторонив російських та білоруських спортсменів, суддів та сортивних функціонерів від участі в міжнародних змаганнях та відмінив проведення міжнародних турнірів запланованих в росії чи білорусі.