Яна Беломоіна виграла «золото» на турнірі в Словенії
опубліковано 23 травня 2022 року о 20:51

На міжнародному турнірі з маунтинбайку, що проходив у словенському Камнику, лідерка збірної України Яна Беломоіна здобула золоту нагороду у крос-кантрі С1. Українка стала першою в елітній категорії серед жінок, показавши час - 01:13:47. Друге місце посіла італійка Ґьяда Спеція (01:14:31), а третє - господарка змагань, словенка Таня Жакель (01:14:52).

Для Беломоіної це перша перемога сезону і друга нагорода 2022 року після «срібла» у словенській Вртойбі.

Призерами змагань стали ще чотири українські спортсмени:

• Олександр Гудима здобув бронзову нагороду в змаганнях серед чоловіків. Українець став третім із результатом 01:28:57, поступившись двом італійцям - Даніеле Брайдоту й Філіппо Фонтані.
  • Срібними призерами змагань також стали Марія Сухопалова та Богдан Чинчик в юніорських категоріях до 19 років.
  • Анастасія Рубаненко стала володаркою другої «бронзи» в категорії до 17 років.

Вітаємо велосипедистів та їх тренерів з успішним виступом у Словенії! Пишаємося!