Заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков взяв участь у відборі молодіжних делегатів України до ООН 2021 року
опубліковано 25 червня 2021 року о 11:50

Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков взяв участь у відборі молодіжних делегатів до ООН 2021 року. До складу комісії також входили представники Міністерства закордонних справ України, Фонду родини Богдана Гаврилишина та молодіжні делегати України до ООН минулих років.

Вже восени цього року українську молодь на 76-ій сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку представлять Аліна Курська та Денис Ганжа. Саме вони за результатами відбору стали молодіжними делегатами України до ООН 2021 року. Аліна - випускниця Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність: міжнародні відносини), менеджерка з партнерства UNIT.City. Денис - випускник Харківського національного університету імені Василя Каразіна (спеціальність: міжнародні комунікації), аналітик CIVITTA Ukraine.

На конкурс на програму «Молодіжний делегат України до ООН – 2021» подалася значна кількість достойних молодих людей, вісім з яких було обрано до півфіналу. Саме вони і змагались за перемогу. Серед критеріїв, за якими відбиралися заявки, - рівень володіння англійською мовою; презентаційні навички, логічність викладення думок та зрілість суджень (на основі конкурсного відео); лідерські та організаційні навички; активна участь у молодіжній роботі; якість чотирьох есе. Крім того, одним із завдань при поданні заявки було зняти однохвилинне відео про те, як кандидат покращує або долучається до поліпшення життя у своїй громаді.

Андрій Чесноков привітав переможців із достойною перемогою та побажав гідно представити Україну на міжнародній арені. Заступник Міністра акцентував на важливості постійного самовдосконалення та залучення до прийняття рішень на всіх рівнях.

Нагадаємо, молодіжний делегат України до ООН – це річна програма, яка надає молоді шанс представляти українську молодь в ООН, робити свій внесок в поширення Цілей сталого розвитку, а також унікальна нагода вчитися в українських дипломатів. Програма реалізовується Фондом родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Активну організаційну підтримку програмі надає українська громада у Нью-Йорку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux