• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Збірна України з артистичного плавання виграла «золото» в акробатичній групі на етапі Кубка світу
опубліковано 07 травня 2023 року о 20:31

Українки посіли перше місце в акробатичній групі на етапі Кубка світу, що відбувся у французькому Монпельє.

За свій виступ наші спортсменки отримали 260.2750 бали, значно випередивши найближчих конкуренток — команди США та Китаю.  Українські синхроністки вдруге поспіль виграли етап Кубка світу в акробатиці.

Чемпіонками стали: Владислава та Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

На етапі Кубка світу у Монпельє збірна України посіла третє місце у медальному заліку, виборовши три нагороди: дві золоті — в довільному дуеті та акробатичній групі та срібну — в технічному соло.

Вітаємо наших спортсменок та тренерський склад з успішним виступом!