«Золото» для України у спортивній акробатиці і «срібло» у воднолижному спорті — такий підсумок виступу у восьмий день Всесвітніх ігор
опубліковано 16 липня 2022 року о 09:48

В американському Бірмінгемі тривають XI Всесвітні ігри.  У восьмий день змагань збірна України здобула золоту та срібну нагороди.

Вікторія Козловська та Таїсія Марченко стали чемпіонками у змаганнях жіночих пар. Наші акробатки лідирували у двох вправах кваліфікації — балансі та динаміці, а також у фінальних вправах і набрали в сумі переможні 29.290 бали.

Данило Фільченко здобув «срібло» у фігурному катанні на водних лижах, набравши 11 140 балів.

Прикро, що спочатку у фінальному протоколі наш спортсмен був на першому місці. Його найближчий суперник, американець, впав на виконанні одного з елементів. Судді спочатку не зарахували йому за це бали, але потім передумали і віддали «золото» представнику країни-господарки Ігор.

У 2021 Данило Фільченко завоював першу в історії України медаль чемпіонату світу з воднолижного спорту — «бронзу» у багатоборстві.

За два дні до завершення Всесвітніх ігор-2022 здобуток збірної України — 34 медалі: 10 золотих, 10 срібних, 14 бронзових. Наша команда — третя за кількістю здобутих нагород і п'ята у медальному заліку.

Вітаємо наших спортсменів з високими нагородами! Пишаємося!

16 липня, у передостанній день Всесвітніх ігор-2022 вболіватимемо за українців одразу у восьми видах спорту: скелелазінні, спортивному орієнтуванні, джиу-джитсу, тайландському боксі Муей Тай, спортивній акробатиці, воднолижному спорті, стрибках на батуті та акробатичній доріжці і сквоші.