• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Другу медаль для України на Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді здобуто у лижному двоборстві
опубліковано 19 січня 2023 року о 10:29

Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк стали бронзовими призерами у командних змаганнях.

Після стрибків з трампліна з результатам 86,5 і 86 м відповідно наші спортсмени займали третю позицію, яку зберегли і в лижних перегонах. У підсумку на фініші українці програли 42,1 секунди переможцям, дуету зі США і 34,7 секунди — срібним призерам, команді Японії.

Дмитро Мазурчук — студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Віталій Гребенюк навчається у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка.

«Дякуємо ЗСУ! Це — медаль для України!», — прокоментували хлопці свою нагороду.

Вітаємо призерів і бажаємо нашій студентській збірній успіху на зимовій Універсіаді! Змагання триватимуть до 22 січня.

За інформацією Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України