Обговорено вектор співпраці на 2022 рік Світового конгресу українських молодіжних організацій та Міністерства молоді та спорту
опубліковано 01 листопада 2021 року о 16:28

01 листопада 2021 року відбулась зустріч представників Світового конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО), Міністерства молоді та спорту України та Міністерства закордонних справ України.

Головною метою зустрічі було обговорення спільних планів дій на 2022 рік, визначення пріоритетних напрямів спільної роботи як партнерів.

На зустрічі були присутні Марина Попатенко, заступник Міністра молоді та спорту України, Ірина Бєляєва, директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Олександр Греченюк, Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій, Дмитро Лєкарцев, експрезидент Світового конгресу українських молодіжних організацій, голова Національного Конгресу Українців Молдови, Дмитро Сав’юк, радник Президента Світового конгресу українських молодіжних організацій, а також Лариса Дір, начальник управління закордонного українства Міністерства закордонних справ України.

Марина Попатенко під час зустрічі зазначила, що одним із напрямів діяльності Міністерства молоді та спорту є поглиблення співпраці з представниками закордонних українців у сфері молодіжної політики. Уже багато років поспіль Міністерство реалізує заходи, у рамках яких щорічно в різних регіонах України проводяться з’їзди української молоді діаспори.

Представники СКУМО зазначили, що важливим спільним стратегічним завданням на 2022 рік є популяризація у світовому інформаційному просторі української історії, мови та культури, молодіжної політики та видатних українських діячів.

Було наголошено на важливості взаємодії Міністерства молоді та спорту України з молодіжними діаспорними організаціями у реалізації пріоритетів молодіжної політики.

Молодь України та українська молодь діаспори – це неймовірний потенціал для підтримки та подальшого розвитку нашої незалежної держави. Міністерство молоді та спорту України готове докладати усіх можливих зусиль задля підтримки ініціатив молоді діаспори.

Довідково: Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій – координаційна надбудова українських молодіжних організацій діаспори, мета якої представляти інтереси української молоді діаспори як через координацію діяльності українських молодіжних організацій у світі, так і через співпрацю з державними органами влади, установами та організаціями в Україні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux