Паралімпійська збірна команда України з лижних перегонів та біатлону — друга в загальному заліку на чемпіонаті світу
опубліковано 30 січня 2023 року о 15:52

Національна паралімпійська збірна України посіла друге місце за загальною кількістю нагород на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у шведському Естерсунді!

У доробку українських паралижників та парабіатлоністів — 26 медалей: 5 золотих, 8 срібних та 13 бронзових.

Збірну України на світовій першості представляли 24 спортсмени з інвалідністю (15 з ураженням опорно-рухового апарату, 9 —  з порушеннями зору) та 7 спортсменів-лідерів (гайдів) з 11 регіонів України.

13 українців вибороли нагороди чемпіонату світу-2023, 7 з них стали мультимедалістами. Найуспішніше виступив тотально незрячий спортсмен Олександр Казік —  три «золота» та дві «бронзи». Одну золоту, дві срібні та одну бронзову медаль здобув Тарас Радь, повний комплект нагород виборола Людмила Ляшенко.

Вітаємо наших чемпіонів і призерів світової першості з успішним стартом змагального сезону!