Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко здобула срібну нагороду на турнірі серії Grand Prix в португальській Алмаді
опубліковано 30 січня 2023 року о 16:02

18-річна спортсменка посіла друге місце у категорії до 78 кг і завоювала свою першу у кар`єрі нагороду на турнірах IJF World Tour.

На шляху до медалі наша бронзова призерка торішнього чемпіонату світу здолала суперниць з Бразилії, США, Косово. У півфіналі Єлизаветі протистояла перша сіяна, титулована британка Емма Рейд, яку наша спортсменка здолала менш ніж за хвилину завдяки ефектному кидку на іппон. У фіналі українка поступилася господарці татамі з Португалії Патріції Сампайо.

У дебютному Гран-прі сезону взяли участь дзюдоїсти з 81 країни світу. Україну представляли 16 спортсменів.

За крок від нагороди на турнірі зупинилися Наталія Чистякова (до 70 кг), Гєворг Манукян (до 81 кг) та Антон Савицький (до 100 кг).

Вітаємо з медаллю Гран-прі Єлизавету Литвиненко, її тренерів та всіх українських вболівальників дзюдо!