Пекін-2022: підсумки виступів українських спортсменів 8 лютого
опубліковано 08 лютого 2022 року о 15:47

Олімпійський дебют фігуриста Івана Шмуратка, Дмитро Підручний у топ-20 біатлонної індивідуальної гонки. Про ці та інші події олімпійської доби за участі українських атлетів – у нашому традиційному підсумку.

Фігурне катання.

Іван Шмуратко пройшов кваліфікацію до довільної програми в одиночному чоловічому катанні. В короткій програмі наш фігурист став 22 і потрапив до числа 24 учасників медального старту, який відбудеться 10 лютого. Нагадаємо, через позитивний тест на коронавірус 20-річний киянин не зміг виступити у командних змагання.

Сноубординг

Віцечемпіонка світу Аннамарі Данча не змогла подолати кваліфікацію у паралельному гігантському слаломі. За кілька хвилин до початку українку ледь не зняли зі змагань через проблеми з тестом на коронавірус і лише за 5 хвилин до старту дозволили виступ. Після пережитих хвилювань, Данча завершила виступ у кваліфікації лише на 26 місці. Для 31-річної представниці Закарпаття - це четверта Олімпіада.

Гірськолижний спорт.

Іван Ковбаснюк, єдиний представник України у чоловічому гірськолижному спорті, зайняв 32 місце у фіналі слалом-супергіганту. Це краще досягнення наших спортсменів у цій дисципліні за останні чотири Олімпіади.

Лижні гонки

Українці не змогли подолати кваліфікацію до фіналу у спринті. Найкращий результат серед жінок у Марини Анцибор – 54 місце, у чоловіків – Руслан Перехода – 46.

Біатлон.

18 місце Дмитра Підручного – найкращий результат українців у індивідуальній гонці на 20 км. Причому, за швидкістю по дистанції Підручний увійшов до топ-15. І це найкращий результат спортсмена у цій дисципліні на Кубках та чемпіонатах світу, а також Олімпіадах. Артем Прима фінішував 37, Антон Дудченко на 50 місці, Богдан Цимбал 55.

11 лютого об 11:00 за київським часом чекаємо на олімпійську спринтерську гонку у жінок.

Санний спорт

За крок до двадцятки учасниць фінального заїзду в одномісних санях зупинились представниці України. Третій раунд дебютантка Ігор Юліанна Туницька завершила на 21 місці, а Олена Стецків, для якої це вже третя Олімпіада, на 22.

Слідкуйте за виступами українських спортсменів на офіційному сайті зимових Олімпійських ігор.

В Україні офіційним транслятором Олімпіади є Суспільне мовлення. Тож вболівайте за наших на сайті Суспільне Спорт.

Бажаємо успішних виступів нашим олімпійцям!