У 2020 році більше 200 тис спортсменів пройшли поглиблене медичне обстеження
опубліковано 26 березня 2021 року о 13:12


У 2020 році пройшли поглиблене медичне обстеження 208 122 осіб та забезпечений медичний супровід 6 119 спортивних заходів. Про це повідомила заступниця Міністра молоді та спорту Ніна Уманець під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту України.

«На сьогодні в Україні, відповідно до показників форми державної статистичної звітності 2-ФК, понад 6 млн осіб займаються всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи та видами спорту і є контингентом, який підлягає постійному та систематичному огляду службою спортивної медицини, у тому числі вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності закладів освіти з фізичної культури і спорту із специфічними умовами навчання, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, що є комунальними закладами, а також члени національних збірних команд. Потенційними користувачами послуг служби спортивної медицини є також особи, які займаються руховою активністю у понад 1,5 тисячі приватних фітнес центрах та клубах, що не подають державну статистичну звітність, та громадяни, які бажають отримати консультаційні послуги для самостійних занять руховою активністю та спортом. Окремої уваги та медичного обслуговування службою спортивної медицини потребує супроводження навчально-тренувального процесу спортсменів вищої категорії та проведення спортивних заходів», - зазначила Ніна Уманець.

Довідково:

Відповідно до державної статистичної звітності за формою № 52 «Звіт про медичне спостереження за особами, які займаються фізичною культурою і спортом» у закладах надання лікарсько-фізкультурної допомоги у 2020 році пройшли поглиблене медичне обстеження 208 122 осіб та забезпечений медичний супровід 6 119 спортивних заходів. Станом на початок 2021 року систему спортивної медицини складає 41 заклад охорони здоров’я, який входить до системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні та має право на проведення медичних оглядів та надання медичного допуску особам до занять фізичною культурою та спортом. У тому числі два з яких віднесені до сфери управління фізичною культурою і спортом: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України» та комунальний лікувально-профілактичний заклад «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Донецької області.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux