Українські дзюдоїсти здобули три нагороди на відкритому Кубку Європи в Загребі
опубліковано 05 травня 2021 року о 13:11

У столиці Хорватії завершився другий у поточному році турнір серії European Open, на якому збірна України була представлена 32 дзюдоїстами. За підсумками змагань в активі нашої команди три нагороди, в тому числі одне «золото».

Золоту нагороду у категорії до 100 кг завоював Антон Савицький, який не залишив шансів своїм суперникам на турнірному шляху. Три з чотирьох своїх переможних сутичок 25-річний українець завершив достроково, а у фіналі з Зекай Шпаті з Косово, переміг завдяки вдалому кидку на оцінку «Ваза-арі» в основний час.

«Бронзу» у цій же ваговій категорії завоював ще один українець Євген Вегера. У сутичці за бронзову нагороду Євген зустрівся зі співвітчизником Данилом Гуцолом. У підсумку, в українському протистоянні сильнішим виявився саме Євген.

Ще одну бронзову нагороду у категорії до 81 кг зумів завоювати Гєворг Манукян. У сутичці за «бронзу» Гєворг не залишив шансів супернику з Австрії Себастьяну Денггу.

Також одразу декілька наших спортсменів зупинилися за крок від п’єдесталу. Так, у категорії до 60 кг 5 місце посів Дільшот Халматов, у категорії до 66 кг Євген Гончарко, а також Данило Гуцол (до 100 кг), Єлизавета Литвиненко (до 78 кг) та Василина Кириченко (понад 78 кг).

Сьомі місця за підсумками змагань посіли Юлія Гребеножко і Анастасія Антіпіна (обидві до 63 кг), а також Руслана Булавіна, яка виступає у надважкій ваговій категорії.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами та бажаємо подальших перемог!