Українські каратисти здобули дві медалі на етапі Прем’єр Ліги Карате 1 в Лісабоні
опубліковано 03 травня 2021 року о 11:50

30 квітня – 2 травня в Лісабоні відбувся черговий етап Прем’єр Ліги Карате 1.

Представники збірної  України здобули дві медалі - "золото" у Анжеліки Терлюги та "бронза" у Станіслава Горуни.

Володарка олімпійської ліцензії Анжеліка Терлюга (- 55 кг) на шляху до фіналу почергово здолала Зузанну Шварцову зі Словаччини (2:0), болгарку Івану Каменову (2:0), чемпіонку світу і Європи Сару Кардін з Італії (2:1) і німкеню Яну Мессершмідт (4:2). У фіналі українська спортсменка впевнено перемогла єгиптянку Ясмін Аттіа – 6:0.

Станіслав Горуна (-75 кг) переміг суперників з Туреччини (2:1), Чилі (3:0), Японії (7:1), але у півфіналі поступився лідерові світового рейтингу іранцю Басману Асгарі – 0:2. Проте у сутичці за 3-є місце наш капітан здолав у вольовій боротьбі угорця Габора Харшпатакі  (3:2) та вже офіційно зафіксував свій статус учасника олімпійського турніру. Вже ніхто не зможе наздогнати Стаса в рейтинговій гонці.

Вітаємо лідерів українського карате та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо подальших перемог на міжнародній арені!