• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Українські паралімпійці вибороли нагороди на чемпіонаті Європи з академічного веслування
опубліковано 12 квітня 2021 року о 20:48

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво завершила європейську регату з веслування академічного, яка з 5 по 11 квітня 2021 року тривала в італійському місті Варезе.

Паралімпійці України розділили перше місце за загальною кількістю нагород з командою Великобританії та стали другими за «золотом» серед паралімпійських класів човнів, виборовши 1 золоту та 2 бронзові медалі. А в загальному заліку серед олімпійських та паралімпійських човнів, що проводився організаторами змагань, лише завдяки паралімпійцям Україна увійшла в десятку найсильніших країн з академічного веслування.

Національна паралімпійська збірна команда України виступила у складі 9 спортсменів-паралімпійців, а 7 з них - повертаються додому з високими нагородами чемпіонату Європи-2021.

У змаганнях серед одиночних човнів у чоловіків (PR1 M1x) впевнено пройшов всю дистанцію фіналу та здобув «золото» для збірної команди України - Роман Полянський.

У змаганнях серед одиночних човнів у жінок (PR1 W1x) Анна Шеремет у напруженій боротьбі виборола бронзу.

Наша четвірка з рульовим (клас човнів PR3 Mix4+) у складі Олександри Полянської, Котик Дарії, Самолюка Станіслава, Жука Максима та стернової Маласай Юлії також виборола бронзову медаль, випередивши на фініші екіпаж з Італії (якому поступились у попередньому заїзді за розподіл стартових доріжок два дні тому).

Щиро вітаємо національну паралімпійську збірну команду з потужним виступом на чемпіонаті Європи та бажаємо перемог у Токіо!