A+
  • Людям із порушенням зору
Юрій Захарєєв – чемпіон світу з боксу
опубліковано 06 листопада 2021 року о 21:00

У суботу, 6 листопада у Белграді 19-річний український боксер Юрій Захарєєв переміг у фінальному бою росіянина Вадима Мусаєва та завоював золоту медаль чемпіонату світу з боксу-2021 у ваговій категорії до 71 кг.

Українець здобув переконливу перемогу над росіянином – 5:0.

Бронзовими призерами у цій вазі стали Албан Бекірі з Албанії та азербайджанець Сархан Алієв.

На своєму шляху наш боксер здолав сомалійця Махмода Саїда, англійця Мохаммеда Акбара та іспанця Юбу Сіссохо. Також у чвертьфіналі Захарєєв переміг Асланбека Шимбергенова з Казахстану, а у півфіналі наш співвітчизник перебоксував азербайджанця Сархана Алієва.

Таким чином, після «золота» Олександра Хижняка на світовій першості 2017 року Україна знову має переможця головного турніру AIBA.

Вітаємо спортсмена та всю велику боксерську родину із перемогою! Пишаємося досягненнями українських спортсменів!