Збірна України виграла чемпіонат світу U23 з жіночої боротьби
опубліковано 06 листопада 2021 року о 13:18

У Белграді (Сербія) завершилася молодіжна першість світу з жіночої боротьби (спортсменки до 23-х років).

За підсумками змагань наші борчині здобули 7 нагород: три золоті, дві срібні та дві бронзові.

«Золото» Україні принесли Аліна Грушина Акобія (до 57 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг) та Анастасія Альпєєва (72 кг). Срібними призерками стали Соломія Винник (59 кг) та Катерина Зелених (65 кг), а «бронзу» здобули Марія Винник (53 кг) та Оксана Чудик (68 кг).

Загалом жіноча збірна України з боротьби набрала на чемпіонаті світу 161 очко – це найкращий результат на турнірі.

Другою в командному заліку стала Росія (140), третя позиція у команди США (102).

Всього на молодіжній першості світу з жіночої боротьби виступили представниці 34-х країн.

Вітаємо жіночу збірну команду України з боротьби з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!