«Золота крапка» національної збірної України на Дефлімпіаді-2021
опубліковано 16 травня 2022 року о 10:20

Збірна України завершила виступ на XXIV літніх Дефлімпійських іграх у Кашіас-ду-Сул (Бразилія), здобувши ще одну медаль – «золото» в чоловічому футболі.

У фіналі «синьо-жовті» з рахунком 1:0 обіграли команду Франції та вдруге в історії стали переможцями цього турніру.

Зазначимо, що упродовж чотирнадцяти змагальних днів українські спортсмени виграли 138 медалей: 62 золотих, 38 срібних, 38 бронзових і у підсумку посіли перше місце у загальнокомандному заліку та за загальною кількістю здобутих нагород.

Це найкращий результат за всю історію виступів вітчизняних дефлімпійців.

Збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі.

До першої трійки загальнокомандного заліку  також увійшли США - 55 нагород (20, 11, 24) та Іран - 40 (14, 12, 14).

Пишаємося та вітаємо всю дефлімпійську команду!