Олімпіада-2022: підсумки виступів українських спортсменів
опубліковано 07 лютого 2022 року о 16:59

У чотирьох видах спорту змагалися 7 лютого українці на зимовій Олімпіаді-2022. Дві наші біатлоністки Юлія Джіма та Ірина Петренко потрапили до топ-15 в індивідуальній гонці, а гірськолижник Іван Ковбасюк показав найкращий результат українців у чоловічому швидкісному спуску за всю історію виступів на Білих Олімпіадах. Подробиці у нашому традиційному підсумку дня.

Гірськолижний спорт.

Анастасія Шепіленко у фінальному заїзді жіночого гігантського слалому показала 39 результат серед 60 учасників.

Іван Ковбасюк посів 33 місце у фіналі змагань зі швидкісного спуску з відставанням від лідера у 5,4 секунди. І це найкращий результат українців у цій дисципліні на Олімпійських іграх.

Біатлон.

Юлія Джіма зайняла 10 місце, а Ірина Петренко фінішувала 11 в індивідуальній гонці на 15 км.

Санний спорт.

Олена Стецків на 19 місці за підсумками двох заїздів в одномісних санях, Юліанна Туницька – 22. Медалі в цій дисципліні будуть розіграні завтра в 4 заїзді.

Слідкуйте за виступами українських спортсменів на офіційному сайті зимових Олімпійських ігор.

В Україні офіційним транслятором Олімпіади є Суспільне мовлення. Тож вболівайте за наших на сайті Суспільне Спорт.

Бажаємо успішних виступів нашим олімпійцям!